• Lekcja biblioteczna Motylków

• 05.02.2024 20:11
        • 2 lutego najmłodsze przedszkolaki wybrały się po raz pierwszy do szkolnej biblioteki. Pani Ula, zaprosila dzieci na wspólne czytanie bajki o Kubusiu Puchatku. Nie zabrakło zagadek oraz wspólnych zabaw ruchowych. Bardzo dziękujemy za mile spędzony czas.

• 05.02.2024 20:02
        • W ubiegłym tygodniu odbył się bal karnawałowy. W naszym przedszkolu można było spotkać kolorowe postacie z bajek, aż trudno było rozpoznać dzieci. Sami spróbujcie odgadnąć. :)
          Tańce – przy rytmach wesołej muzyki, przeplatane były zabawami i korowodami. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości. Do domu dzieci napewno wracały  we wspaniałych humorach.

• Kici Kocia - zima

• 05.02.2024 19:32
        • Dzieci z grupy Motylków oraz Biedronek zrealizowały kolejne zadanie z projektu ,,Z Kici Kocią maluchy zmieniają się w zuchy". Tym razem głównym tematem  była zima.  Słuchając przygód Kici Koci poznaliśmy zimowe sporty i różne aktywności na śniegu. W sali bawiliśmy się w bitwę śniegową oraz wykonaliśmy śnieżne eksperymenty. Wspólnie spędziliśmy czas na zimowym spacerze i śnieżnych zabawach na naszym placu, gdzie powstał bałwan i aniołki.
          Jak widać zima wcale nie jest taka zła. :)
        • Nadchodzi zimowy czas- Miś Uszatek zaprasza nas!

• 11.01.2024 18:49
        • W grudniu przedszkolaki wraz z Misiem Uszatkiem przygotowywały się do Świąt Bożego  Narodzenia. Ubierając choinkę ćwiczyły porównywanie wielkości, łączenie w zbiory oraz orientację przestrzenną. Dzieci poznały również sposoby na wykonanie eko-ozdób z  wykorzystaniem przedmiotów z recyklingu, a także tworzyły niepowtarzalne papierowe śnieżynki. Miś towarzyszył nam przy wspólnym kolędowaniu, zimowych zabawach, mroźnych doświadczeniach z lodem i śniegiem. Przedszkolaki nie zapomniały również o swoich skrzydlatych przyjaciołach, którym regularnie dosypywały ziarno do karmników znajdujących się na terenie szkoły.