• Wiosennie w Motylkach

• 26.03.2024 07:57
        • W naszej sali nie da się ukryć, że na dobre zawitała wiosna. Motylki bardzo chętnie włączyły się do stworzenia zielonego kącika. Z wielkim zaangażowaniem siały nasiona oraz sadziły wiosenne cebulki. Teraz cierpiliwie czekamy na rezultaty naszych ogrodniczych prac.
          W minionym tygodniu przedszkolaki przygotowywały się  do nadejścia Świąt Wielkanocnych, stąd też powstały już pierwsze kolorowe pisanki.

• 26.03.2024 07:14
        • W czwartek 21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Przedszkolaki radośnie maszerowały w wiosennym  korowodzie z wiosennymi ozdobami. W ten sposób wszystkie dzieci chciały wyrazić swoją radość z przyjścia nowej pory roku. Dzieci w tym dniu poznały tradycje i zwyczaje związane z powitaniem wiosny.
          Jesteśmy pewni , że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.
        • Wycieczka 4 i 5 latków do Klockowni

• 26.03.2024 06:49
        • Nie ma lepszej zabawy niż zabawa klockami i tworzenie różnych budowli. Pszczółki i Biedronki wyruszyły na wspólną wycieczkę do Klockowni w Warszawie. Na warsztatach z architektem budowy każde dziecko dowiedziało się, jak zbudować budynek. Następnie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Przedszkolaki uruchomiły pokłady wyobraźni i rozpoczęły proces tworzenia różnorodnych konstrukcji. Sądząc po uśmiechach wyjazd można uznać za udany.
        • Wizyta żołnierzy

• 19.03.2024 18:30
        • Dziś do naszej szkoły przybyli żołnierze z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Mińsku Mazowieckim. Przedstawili dzieciom na czym polega służba wojskowa i kim jest żołnierz. Najmłodsi poznali rodzaje wojska w naszym kraju, mogli obejrzeć jak wyglądają wojskowe pojazdy oraz co się dzieje podczas ćwiczeń na poligonie. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i z ochotą odpowiadały na pytania. Dziękujemy za wspaniałą lekcję i umacnianie postaw patriotycznych.
        • Warsztaty wielkanocne

• 19.03.2024 18:24
        • We wtorek 19 marca 6-latki wraz ze swoimi rodzicami uczestniczyli w wielkanocnych warsztatach plastycznych. Zarówno dzieci jak i opiekunowie wykazali się dużą kreatywnością i twórczym podejściem o tematu, czego rezultatem były przepiękne ozdoby i miło spędzony czas.