• Święta Wielkanocne

• 27.03.2024 21:14
        • Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy życzenia pełne radości, nadziei i miłości.  Niech te święta będą czasem refleksji i staną się podporą Waszego rodzinnego życia.

• TYDZIEŃ KOLORÓW - WIOSENNE DZIAŁANIA

• 27.03.2024 20:56
          • 8 marca dziewczęta są zwolnione z odpowiedzi podczas lekcji; chłopcy składają życzenia, obdarowują kwiatami koleżanki z klasy; dziewczęta przychodzą w spódnicach/sukienkach, chłopcy w koszulach i krawatach.
          • Samorząd Uczniowski zachęca wszystkich uczniów do wspólnej zabawy - przychodzimy do szkoły  ubrani w wyznaczone kolory.
          • Klasy mają za zadanie wykonanie plakatów o tematyce wielkanocnej oraz udekorowanie drzwi do sali.
        • 8 MARCA - DZIEŃ KOBIET

• 27.03.2024 20:46
        • Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet

Paniom i naszym koleżankom

życzy Samorząd Uczniowski

• Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły

• 05.02.2024 15:21
        • Podsumowanie I półrocza 2023/24.
          Przeliczono punkty dla każdej klasy 4 - 8. Wpływ na wyniki miały: średnia edukacyjna, frekwecja, czytelnictwo, zachowanie.

Miło nam poinformować, że po podsumowaniu wyników klasyfikacji w I półroczu roku szkolnego 2023/2024 Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły zdobyła klasa  IV a.

Gratulujemy 😊