• Laboratoria Przyszłości w naszej szkole

• W ramach projektu "Laboratoria Przyszłości" nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w kwocie 70 tysięcy złotych.

Dzięki udziałowi w programie do szkoły zakupiliśmy nowoczesne pomoce dydaktyczne:

• drukarkę 3d wraz z Pracownią Druku 3D SkriLab oraz z laptopem
          • Aparat fotograficzny z możliwością nagrywania obrazu i dźwięku z potrzebnym do pracy oprzyrządowaniem (zestaw oświetleniowy, mikrofon kierunkowy, mikroport, statyw oraz gimbal)
          • Stację lutowniczą
          • Zestawy z mikrokontrolerami BeCreo
          • ClassVR - wirtualne laboratorium przedmiotowe zestaw 8 sztuk ClassVR Premium wraz z licencją na 3 lata.
          • Zestawy pędzli i farb
          • Tablice multimedialne "Laboratorium przyszłości. Kompetencje techniczne i praktyczne".

Pozyskane pomoce wykorzystane będą w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).