•  Oferta ubezpieczeniowa w roku szkolnym 2023/2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia NNW dzieci w roku szkolnym 2023/2024 w PZU S.A.
        Poniżej znajduje się link, który bezpośrednio przekieruje  oferty ubezpieczenia NNW dzieci i pozwoli rodzicowi samemu zawrzeć ubezpieczenie w PZU bez pośredniczenia szkoły na korzystnych warunkach ochrony.
        Przygotowane zostały 3 pakiety cenowe.

W ramach ubezpieczenia NNW Edukacja ubezpieczyciel PZU odpowiada za uprawianie wszystkich rodzajów sportów, w tym wysokiego ryzyka i na każdym stopniu zaawansowania, bez ograniczeń wiekowych.
        Polisa chroni  wszędzie, Polska, świat, 24 godziny na dobę.
        W ramach ubezpieczenia zwracane są koszty leczenia i rehabilitacji, wypłacamy dietę szpitalną oraz świadczenia za śmierć rodzica dziecka na skutek nieszczęśliwego wypadku.

Drodzy Rodzice zachęcamy do skorzystania z oferty ubezpieczenia szkolnego dla dzieci szkolnych i przedszkolaków!

Aby zapoznać się z szczegółami oferty i ubezpieczyć dziecko należy kliknąć w poniższy aktywny link.

Oferta zawiera  zniżkę przygotowaną specjalnie dla uczniów naszej szkoły (kod rabatowy SPNIEDZIALKA).

Ubezpieczenie szkolne WARTA