• 1 Listopada - Wszystkich Świętych

• 02.11.2023 18:23
        • 1 listopada obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia wspominamy wszystkich, którzy żyli przed nam, naszych bliskich, przyjaciół, rodziców, krewnych, znajomych, nauczycieli, stawiając kwiaty oraz zapalając znicze.
          Uczniowie naszej szkoły od wielu lat opiekują się GROBAMI ŻOŁNIERZY AK OBWODU  MEWA – KAMIEŃ ORAZ GROBAMI  HARCERZY SZARYCH SZEREGÓW. Porządkujemy i zapalamy znicze przed: 1 IX, 24 XII, 17 II i  Wielkanocą.
          W roku szkolnym 2023/2024 mamy następujący przydział:
          KLASA IVa
          SYMBOLICZNY GRÓB LUDWIKA WOLAŃSKIEGO PS. LUBICZ
          GRÓB MIECZYSŁAWA JANKOWSKIEGO
          KLASA Va

SYMBOLICZNY GRÓB JANKA PARUZELA
          SYMBOLICZNY GRÓB KAZIMIERZA ANISZEWSKIEGO
          KLASA VIa
          SYMBOLICZNY GRÓB KRYSI BYLINIANKI
          SYMBOLICZNY GRÓB WIESŁAWA KUBICKIEGO
          KLASA VIb
          GRÓB RODZINY SAŻYŃSKICH
          GRÓB HALINY CHOROBIŃSKIEJ
          KLASA VIIa

SYMBOLICZNY GRÓB TADEUSZA SMOLEŃSKIEGO
          GRÓB JOANNY NOJSZEWSKIEJ

KLASA VIIIa
          SYMBOLICZNY GRÓB RODZINY POPIELÓW
          SYMBOLICZNY GRÓB JANA HUBERTA

• Szkoła Pamięta - akcja MEN

• 02.11.2023 18:16
        • Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji MEN „Szkoła pamięta”. Celem inicjatywy jest zwrócenie uwagi młodego pokolenia na potrzebę pielęgnowania pamięci o polskich bohaterach, szczególnie tych związanych z historią danego miejsca i regionu.

W ramach przedsięwzięcia młodzież odwiedzała miejsca pamięci, porządkowała groby, paliła znicze i wspominała osoby ważne dla lokalnej wspólnoty.

Porządkujemy i zapalamy znicze przed: 1 IX, 1XI, 24 XII, 17 II i  Wielkanocą.

• 250. rocznica powołania Komisji Edukacji Narodowej

• 02.11.2023 15:52
        • Rok 2023 jest dla polskiej edukacji oraz całego środowiska oświatowego szczególnie istotny. 14 października minęło 250 lat od utworzenia Komisji Edukacji Narodowej.
          Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły kartki z życzeniami dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Przedstawiciele Samorządu podczas uroczystej akademii  w związku z XXIII Dniem Papieskim podziękowali swoim pedagogom za trud włożony w wychowywanie i kształcenie.
          Uczniowie przygotowali  przepiękną gazetkę.

• 02.11.2023 15:37
        • 25 września w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego oraz na opiekuna samorządu.Społeczność szkolna wybrała następujące osoby do
          Samorządu Uczniowskiego: Lenę Rokicką, Jakuba Soćko i Fabiana Zalewskiego.
          Opiekunami Samorządu zostali: p.Jakub Wielądek i p.D.Krzyśpiak.
          Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!