• Dyskoteka andrzejkowa

• 04.12.2023 22:49
        • W dniu 30 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę andrzejkową. Były wróżby, poczęstunek, wspólne zabawy i konkursy... Młodzież świetnie się bawiła. Całą imprezę rozkręcała niezastąpiona Pani Katarzyna Parol. Bardzo dziękujemy nauczycielom i uczniom, którzy pomogli w zorganizowaniu tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia dyskoteka w tym roku szkolnym :-)
        • Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF 2023

• 21.11.2023 20:03
        • 20 listopada to był szczególny dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. Z tej okazji nasza placówka wzięła udział w akcji UNICEF pod hasłem #GoBlue. Uczniowie i nauczyciele w tym dniu założyli ubrania w kolorze niebieskim lub mieli na sobie niebieski dodatek. Niebieski to kolor UNICEF symbolizujący jedność z dziećmi na całym świecie.   Samorząd Uczniowski wykonał gazetkę ścienną. W klasach odbyły się tematyczne zajęcia.

• XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• 17.11.2023 16:33
        • W piątek 17 listopada obchodziliśmy w naszej szkole XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to wielkie matematyczne święto, które już na stałe wpisało się do kalendarza naszych imprez szkolnych, organizowane przez Samorząd Uczniowski i nauczycieli matematyki.

Uczniowie klasy 6a stworzyli zespół, który egzaminował nauczycieli i pracowników szkoły - "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają". Podczas lekcji w klasach starszych również przeprowadzany był egzamin z tabliczki mnożenia.  Była to świetna  forma zabawy dla wszystkich uczestników. Uczniowie bardzo zaangażowali się w rozwiązywanie zadań, bo przecież każdy chciał zostać mistrzem. Udział w obchodach XIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia był dla wielu uczniów  doświadczeniem – sposobem na matematyczne potyczki.

Zapraszamy do zabawy już za rok!

• Zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego

• 17.11.2023 16:19
        • W dniu 15 listopada, podczas uroczystej akademii z okazji 105. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, wybrany na ten rok Samorząd Uczniowski ślubował:
          Dbać o dobro i rozwój szkoły.
          Sumiennie wypełniać obowiązki i pracować dla dobra całej społeczności szkolnej.
          Godnie reprezentować szkołę i pielęgnować jej tradycje.
          Nie zawieść zaufania koleżanek i kolegów.
          Nauką i działalnością społeczną dawać dobry przykład innym.