• 02.06.2023 09:22
        • 1 czerwca to wyjątkowy dzień w przedszkolu. Dzień Dziecka to święto uśmiechu, radości i dobrej zabawy.  W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, zabawy z chustą, upominki, pyszny podwieczorek, zamek dmuchany, kolorowe balony, i wiele innych niespodzianek.

Wszystkim Dzieciom życzymy dużo zdrowia, beztroski i wiele radości!
        • Rodzinnie i matematycznie z Wróbelkiem Elemelkiem

• 31.05.2023 08:32
        • Maj to miesiąc, w którym w przedszkolu dużo rozmawiamy o rodzinie. Przy tej okazji przedszkolaki z grupy Pszczółek stworzyły portret rodziny i przyjaciół Wróbelka Elemelka. Graliśmy również w „Ptasie domino” oraz we wspólnie wymyśloną grę matematyczną, w której podzieleni na drużyny leśnych zuchów ćwiczyliśmy dodawanie i odejmowanie orzechów.
        • Przedszkolaki na wielkiej scenie!

• 28.05.2023 19:33
        • W piękną, słoneczną sobotę 27 maja w Budach Janowskich odbył się festyn z okazji 50-lecia Gminy Mińsk Mazowiecki. Nasze przedszkolaki wystąpiły na scenie w niezwykle energicznym układzie tanecznym do piosenki "Chłopiec z gitarą". Przed wyjściem było trochę tremy, ale już po pierwszych dźwiękach stres poszedł w zapomnienie i dzieci stanęły na wysokości zadania, a ze sceny promieniowała dziecięca radość wywołując uśmiech na twarzach zgromadzinych gości.
        • Warsztaty z okazji Dnia Mamy i Taty

• 26.05.2023 18:17
        • Są takie szczególne dni w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Z tej okazji do naszego przedszkola w dniu 24 maja zostali zaproszeni goście z Pracowni Artystycznej "Ralfik", aby wspólnie z dziećmi wykonać piękny ogród w szkle. W ten piękny i radosny dzień pragniemy razem z dziećmi  złożyć wszystkim Mamusiom najserdeczniejsze życzenia długich lat w zdrowiu, szczęściu i radości. Spełnienia najskrytszych pragnień, samych cudownych chwil w życiu.