• WYCHOWANIE I PROFILAKTYKA

• 10.06.2022 09:13
      • Policyjna Profilaktyka w Szkole
        8 czerwca 2022 roku
      • Specjalista do spraw profilaktyki społecznej Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim

sierż. szt. Kamila Cyran przeprowadziła cykl spotkań z dziećmi i młodzieżą.

- 3-latki, 4-latki, 5-latki, 6-latki - Zawsze bezpiecznie.

Najmłodsi, poprzez ciekawe spotkanie i przygotowaną zabawę, utrwalili swoje umiejętności rozpoznawania i reagowania na zagrożenia występujące w otaczającym je świecie.

- Klasy I-III - Bezpieczeństwo w Internecie.

Dzieci w wieku wczesnoszkolnym uczyły się bezpiecznego korzystania z Internetu i urządzeń elektronicznych. Miały również szansę poznania tak licznych e-zagrożeń.

- Klasy IV-VII - Odpowiedzialność karna nieletnich oraz profilaktyka uzależnień od środków psychoaktywnych i uzależnień behawioralnych.

Starsza grupa zgłębiła temat odpowiedzialności karnej nieletnich, szkodliwości substancji psychoaktywnych, a także uzależnień behawioralnych.

Mińscy Funkcjonariusze Policji zawsze chętnie włączają się w różnego rodzaju działania profilaktyczne.
        I tym razem wystąpienia były niezwykle ważne i interesujące. Spotkały się z pozytywnym odbiorem.

W imieniu całej społeczności szkolnej dziękujemy Komendzie Powiatowej w Mińsku Mazowieckim,
        a w szczególności szierż. szt. Kamili Cyran za współpracę i zaangażowanie w tak ważnym obszarze, jakim jest profilaktyka dzieci i młodzieży.

• Psycholog szkolny - Amelia Kowalik

• Dostępność na terenie szkoły:

Poniedziałek: 13:30-16:30

Wtorek: 12:30-15:30

Zapraszam również do kontaktu przez dziennik elektroniczny.